Pierwszy Dzień Wiosny.
21 marca 2024
Wyniki Dzielnicowego Konkursu ...
29 lutego 2024

Wyniki Konkursu:

Kategoria wiekowa 3-latki:

Gabriela Rudzka - 2 miejsce.

Kategoria wiekowa 4-latki:

Amelia Dziurowicz - 3 miejsce.

Kategoria wiekowa 5-latki:

Emiliya Yalfimava - 3 miejsce

Wszystkim laureatom serdecznie Gratulujemy!!!

PROGRAMY I PROJEKTY EDUKACYJNE REALIZOWANE

W ROKU SZKOLNYM 2023/2024.

1. Program edukacyjny „Przyjaciele Zippiego" - koordynator:  Kamilla Sarniewicz.

Głównym celem jest doskonalenie umiejętności społecznych oraz umiejętności radzenia sobie z codziennymi problemami i konfliktami. (Organizator - Centrum Pozytywnej Edukacji na podstawie umowy licencyjnej

z Partnership for children.

2.Projekt edukacyjny w ramach kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” - koordynator: Kamilla Sarniewicz.

Głównym celem jest  propagowanie codziennego czytania dzieciom jako skuteczną, tanią i przyjazną metodę wspomagania ich wszechstronnego rozwoju – psychicznego, umysłowego, społecznego i moralnego – oraz budowania zasobów wewnętrznych dziecka: kompetencji emocjonalnych i intelektualnych.

3. Program edukacyjny "Matematyka w ruchu" - koordynator: Kamilla Sarniewicz.

4. Program edukacyjny "Kolorowe dni przedszkolaka” - koordynator:  Eliza Mamczarz.

Celem programu jest utrwalanie umiejętności rozpoznawania kolorów; wielozmysłowe stymulowanie rozwoju i inspirowanie twórczych działań dzieci; stwarzanie warunków do odkrywania, eksperymentowania, poznawania, działania, przeżywania w różnych formach; kształtowanie u dzieci wiary we własne możliwości; rozbudzanie empatii i wrażliwości na potrzeby innych oraz uwrażliwianie na piękno otaczającego świata.

5. Projekt edukacyjny "Z legendami przez Polskę" - koordynator: Eliza Mamczarz.

6. Program edukacyjny "Mamo ,tato wolę wodę!" - koordynator: Eliza Mamczarz.

7. Program własny "Kolorowe dni przedszkolaka" - koordynator: Eliza Mamczarz.

8. Program adaptacyjny "Kocurki" -  koordynator: Edyta Michałowska

9. Program własny "Przedszkolaki przez cztery pory roku" - koordynator: Edyta Michałowska.

10. Program edukacyjny "Magiczne koła" - koordynator: Edyta Michałowska.

11. Innowacja pedagogiczna "Sensoryczne zabawy" - koordynator:  Lidia Małachowska

12. Innowacja pedagogiczna "Kreatywna matematyka" - koordynator: Lidia Małachowska.

13. Projekt edukacyjny  "Papieroplastyka" - koordynator: Bogusława Tkaczyk.

Celem programu jest rozwijanie kreatywności i inwencji twórczej, kształtowanie umiejętności manualnych, doskonalenie cięcia po lini, kształtowanie poczucia piękna i estetyki.

14. Projekt edukacyjny "Zabawy rozwijające zmysły" - koordynator: Bogusława Tkaczyk.

15. Projekt "Tajemnice Ziemi" realizowany we wszystkich grupach przedszkolnych od września 2023r. do stycznia 2024r.

16. Projekt "Mali ekolodzy - wielka sprawa" realizowany we wszystkich grupach przedszkolnych od lutego do grudnia 2024r.

ul. Trakt Brzeski 85

email: p260@eduwarszawa.pl